Блок хаус Харьков

Купити блок хаус в Харкові

Ми пропонуємо вам купити блок хаус у Харкові на вигідних умовах. Блок хаус із сосни – це дуже затребуваний вид облицювального матеріалу, який застосовується для обшивки зовнішніх та внутрішніх стін будівель. Панелі дерев’яного блок-хауса – це дошки, які імітують зріз колоди по довжині. Виготовляється цей матеріал із різних порід деревини і від цього можуть змінюватись його властивості, які для різних умов використання можуть відрізнятися. Ми пропонуємо своїм клієнтам зовнішній дерев’яний блок хаус на вигідних умовах.

Ціна дерев`яного блок хауса за м2 в Харкові

Для досягнення дійсно високих характеристик блок-хаус виготовляється тільки з якісної сировини. Перш ніж вибрати конкретну модель матеріалу, необхідно ознайомитись з його основними характеристиками. Дерев’яний блок-хаус має наступні параметри:

По ширині матеріал поділяється на два види:

  1. Вузький;
  2. Широкий.

Довжина дерев’яних панелей може бути від 2 до 4,5 метрів.

Цей матеріал має безліч відмінних властивостей, а саме:

  • Екологічність. Це робить матеріал зручним та безпечним для внутрішніх оздоблень;
  • Легкість. Невисоке навантаження на несучі конструкції;
  • Високі звукоізоляційні властивості.

В залежності від обраної сировини для блок-хауса можна виділити наступні категорії:

  1. Найвищий сорт “Екстра”. У ньому не можуть бути жодні відхилення.
  2. Нижче йдуть сорти А, В, С. Де сорт С вважається найнижчим.

Цена блок хауса

Вартість блок хауса для внутрішнього та зовнішнього оздоблення будинку Харків

Перед тим як потрапити до магазинів і споживача, дошки блок-хауса проходять процедуру сушіння, для цього використовуються спеціальні камери. Ця процедура дозволяє знизити вологість у середньому на 12%. Для різних умов експлуатації необхідно підбирати облицювальний матеріал із відповідних матеріалів, у нашому каталозі ви зможете їх підібрати.

На сайте вы сможете скачать прайс лист на панели блок хауса, чтобы ознакомиться с актуальными ценами на реализуемую продукцию.

Своїм клієнтам ми пропонуємо купити імітацію блок хауса недорого. Ми гарантуємо гідну якість нашої продукції. Ви завжди можете купити блок хаус під колоду від виробника оптом.

Хочете дізнатися, яка буде ціна блок хауса за м2? Перейдіть в каталог на нашому сайті, там зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями та цінами на товар. Ви завжди зможете купити блок хаус під брус для внутрішнього оздоблення будь-якої ширини, товщини та довжини. У вас залишилися питання? Зв’яжіться з менеджером нашої компанії, він проконсультує вас з усіх питань, та ознайомить з асортиментом і допоможе оформити замовлення.

На сайті ви зможете завантажити прайс-лист на панелі блок хауса, щоб ознайомитися з актуальними цінами на продукцію, що реалізується.

Замовити блок хаус оптом з доставкою в Харків та область

Щоб замовити і купити блок хаус в Харкові, зв’яжіться з нами за телефонами   068-518-23-13, 095-210-49-01. або залиште замовлення за допомогою форми замовлень.

Рейтинг сайту: 4.5 из 5, голосов: 44